MMA.ORG.PL

KSW

KSW, Roberto Soldić i Mariusz Pudzianowski nominowani do World MMA Awards!

Opublikowane

mma awards
źródło: KSW / kswmma.com

Magazyn „Fighters Only”, największy na świecie periodyk poświęcony mieszanym sztukom walki, ogłosił coroczne nominacje do najbardziej prestiżowych nagród świata MMA, World MMA Awards. Wśród nominowanych znalazła się organizacja , Roberto Soldić, mistrz wagi średniej i półśredniej , oraz nokaut Mariusza Pudzianowskiego na Michale Materli.

Organizacja KSW znalazła się w gronie pięciu najlepszych marek MMA na świecie nominowanych do tytułu „Organizacji roku”. Jest to piąta nominacja do tej nagrody w historii KSW. Roberto Soldić, który w swoim ostatnim boju brutalnie znokautował Mameda Khalidova i odebrał mu mistrzowski pas wagi średniej, został nominowany w kategorii „Międzynarodowy zawodnik roku”.

Natomiast do kategorii „Zaskoczenie roku” trafiło starcie i niesamowity nokaut Mariusza Pudzianowskiego na Michale Materli z gali , która odbyła się w maju w Łodzi.

OBEJRZYJ WIDEO Z CAŁEJ WALKI MARIUSZA PUDZIANOWSKIEGO Z MICHAŁEM MATERLĄ

Wśród nominowanych znalazł się również Mateusz , były podwójny mistrz KSW, który otrzymał nominację w kategorii „Odkrycie roku” i „Międzynarodowy zawodnik roku”.

Głosować w plebiscycie można na worldmmaawards.com

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement