MMA.ORG.PL

KSW

KSW po raz pierwszy w Toruniu! Artur Szpilka zadebiutuje na KSW 71

Opublikowane

szpilka ksw 71
źródło: KSW / kswmma.com

Już 18 czerwca organizacja po raz pierwszy w historii zawita do Torunia. Gala  odbędzie się w Arenie , a w trakcie wydarzenia dojdzie do jednego z najbardziej wyczekiwanych debiutów w ostatnich miesiącach w polskim świecie MMA. Do okrągłej klatki wejdzie gwiazda bokserskich ringów, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej WBC, Artur .

na galę są już w sprzedaży w serwisie eBilet.pl

Artur jest jednym z najbardziej znanych i popularnych polskich pięściarzy. O jego debiucie w mieszanych sztukach walki mówiło się od lat, a już niedługo nastąpi ten długo wyczekiwany dzień. 33-letni pięściarz z Wieliczki ma za sobą bogatą karierę w ringu.


W zawodowym boksie stoczył 29 pojedynków, z których 24 zakończyły się jego zwycięstwem. W roku 2016 walczył o pas mistrza świata WBC królewskiej kategorii wagowej, ale musiał wówczas uznać wyższość Deontaya Wildera. Szpilka wchodził do ringu między innymi z tak znanymi pięściarzami jak: Tomasz , Mariusz Wach czy Mike Mollo. Walki Artura, niezależnie od wyniku, zawsze wzbudzają ogromne emocje i przyciągają uwagę kibiców.

Artur Szpilka przygotowuje się do swojego debiutu w WCA Fight Team, gdzie ma okazję trenować między innymi: Jan , , Daniel czy Marian .

Transmisja z wydarzenia jak zawsze na platformie .

Rywal Artura Szpilki oraz kolejne hitowe zestawienia zostaną ogłoszone niedługo.

Walka wieczoru | Main event

TBA

Karta główna | Main card

120,2 kg/265 lb: Artur Szpilka (0-0) vs TBA

Wszystkie informacje na temat KSW 71 znajdziesz tutaj

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement