MMA.ORG.PL

KSW

KSW 74: Doświadczony Anglik, Tom Breese, rywalem Damiana Janikowskiego na wrześniowej gali

Opublikowane

janikowski ksw74
źródło: KSW / kswmma.com

Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w zapasach, Damian  (7-4, 5 KO, 1 Sub), stanie przed kolejny bardzo trudnym wyzwaniem podczas  w Ostrowie Wielkopolskim.  Rywalem Polaka będzie doświadczony Brytyjczyk lubiący kończyć swoje walki przed czasem, Tom  (14-3, 5 KO, 8 Sub). Do starcia w kategorii średniej dojdzie 10 września w Arenie Ostrów.

na galę dostępne w sprzedaży na ebilet.pl.

Tom góruje doświadczeniem w MMA nad Damianem Janikowskim. Na swoim koncie ma nie tylko sześć walk więcej w rekordzie, ale również pojedynki dla organizacji BAMMA, Cage Warriors i UFC, w której toczył boje przez sześć lat. w całej karierze wygrywał czternaście razy, z czego tylko jedna walka zakończyła się na kartach sędziowskich. Anglik aż osiem pojedynków kończył już w pierwszej rundzie, a w ostatnim czasie wywalczył i obronił pas mistrzowski holenderskiej organizacji Levels Fight League.

Damian powróci do klatki po efektownej wygranej z gali , kiedy to już w pierwszej rundzie pojedynku znokautował Tomasza Jakubca. Były medalista olimpijski w zapasach został za to zwycięstwo wyróżniony podwójnym bonusem – za nokaut i walkę wieczoru. Był to drugi bonus dla Janikowskiego za nokaut i drugi za walkę wieczoru. Damian ma na swoim koncie siedem wygranych, z których aż sześć zdobył przed czasem.

Karta walk KSW74

Walka wieczoru | Main event

Walka o pas kategorii ciężkiej| Hevyweight Championship Bout

120,2 kg/ 265 lb: Phil De Fries #C (21-6, 1NC, 5 KO, 12 Sub) vs Ricardo #1 (13-3, 4 KO, 9 Sub)

Karta główna | Main card

83,9 kg/185 lb: Damian Janikowski (7-4, 5 KO, 1 Sub) vs Tom Breese (14-3, 5 KO, 8 Sub)

120,2 kg/ 265 lb: Michał #4 (21-14-1, 13 KO, 5 Sub) vs TBA

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement