MMA.ORG.PL

KSW

KSW 68 na żywo w Radomskim Centrum Sportu – zapowiedź gali

Opublikowane

ksw 68
fot.: KSW / kswmma.com

Długo oczekiwane wydarzenie 68 odbędzie się już wkrótce na głównej hali w Radomiu. Na hali widowiskowej walki stoczą najlepsi zawodnicy MMA. Ci, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w wydarzeniu i oglądać relacje na żywo z hali w Radomiu.

Organizowane przez polską organizację MMA 68 odbędzie się już 19 marca na hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu. Kibice będą mieli możliwość na żywo zobaczyć walki zawodników takich jak Damian , Albert czy Shamil . na wydarzenie KSW są już w sprzedaży na eBilet.pl.

Imiona wszystkich zawodników nie zostały jeszcze ogłoszone, ale na gali sportowej możemy spodziewać się takich gwiazd jak Daniel , Albert i Patryk .

Pochodzący z Radomia Daniel jest ulubieńcem wielu fanów, bo już od lat cieszy ich swoimi wynikami w boksie, zapasach i MMA. to najlepszy zawodnik wagi piórkowej, który zawsze z dumą reprezentuje na zawodach.

Damian to brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie (2012) w zapasach. Oczywiście nie mogło go zabraknąć również w Radomiu na . Będzie to już jego 11 raz w okrągłej klatce KSW.

Przyszłość i nadzieja polskiego MMA, czyli Patryk także pochodzi z Radomia. Jego debiut w KSW był prawdziwym sukcesem. Po swojej pierwszej przegranej w w walce z Robertem Ruchałą, Kaczmarczyk na pewno będzie chciał się zrehabilitować. Znów pokazać publiczności i fanom na co go stać.

Niepokonany 28 letni Shamil z Dagestanu również wystąpi na hali w Radomiu. Musaev wystąpił ostatni raz w Polsce na w Łodzi, gdzie zremisował z Michałem Pietrzakiem. Polacy nadali mu pseudonim Cichego Zabójcy i z pewnością czekają na jego kolejny występ na KSW 68 w Radomiu.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement