MMA.ORG.PL

KSW

KSW 68 – Janikowski, Musaev, Rutkowski, Kaczmarczyk i Odzimkowski zawalczą na gali w Radomiu

Opublikowane

ksw 68 Radom
źródło: KSW / kswmma.com

Największa organizacja MMA w Polsce już 19 marca zorganizuje galę w nowej hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga 63. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Pana Prezydenta Radomia, Radosława Witkowskiego.

Na gali  kibice będą mieli okazję oklaskiwać zarówno czołowych zawodników w osobach Damiana Janikowskiego czy Shamila Musaeva, jak i przede wszystkim zobaczą w boju największe radomskie gwiazdy, czyli Daniela RutkowskiegoPatryka Kaczmarczyka i Alberta Odzimkowskiego.

Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl


Daniel  to uwielbiany przez fanów radomianin, który od wielu lat przynosi kibicom radość swoimi wynikami w zapasach, boksie oraz oczywiście w MMA. Najlepszy zawodnik wagi piórkowej w Polsce stał się ikoną Radomia i dumnie reprezentuje swoje miasto na matach oraz w ringach i klatkach od ponad 13 lat. 

W jednym z najbardziej „zapaśniczych” miast Polski nie mogło zabraknąć Damiana Janikowskiego, brązowego medalisty igrzysk olimpijskich w tej dyscyplinie. 32-latek w Radomiu już po raz 11 wejdzie do okrągłej klatki .

Niedoszły pretendent do pasa wagi lekkiej, Shamil , wciąż jest niepokonany nie tylko w KSW, ale również w całej zawodowej karierze. 28-latek z Dagestanu zawsze jest gwarantem wielkiego sportu i emocji, a jego pseudonim, „Cichy Zabójca”, świetnie oddaje charakter oraz styl walki Rosjanina.


Patryk  jest uważany zarówno przez kibiców, jak i ekspertów za przyszłość polskiego MMA. Młody radomianin po znakomitym, wygranym debiucie w KSW, ostatnio musiał po raz pierwszy w karierze przełknąć gorycz porażki. Można się zatem spodziewać, że będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publiką i przypomnieć, dlaczego pokładane są w nim tak wielkie nadzieje.

Gala KSW w Radomiu nie mogłaby się odbyć bez uwielbianego przez fanów Alberta Odzimkowskiego. „Złoty” wciąż czeka na pierwszą wygraną w okrągłej klatce i zrobi wszystko, co w jego mocy, by sprawić radość lokalnej publice, która na pewno tłumnie przybędzie, aby obejrzeć występ swojego ulubieńca.

Aktualna karta walk, informacje o transmisji i biletach na znajdziesz w tym miejscu.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement