MMA.ORG.PL

KSW

KSW 67 – wyniki pierwszych walk. Relacja z gali w Warszawie

Opublikowane

ksw67
źródło: KSW / kswmma.com

Adam w pięknym stylu znokautował Pascala Hintzena

Czwarty pojedynek gali rozegrał się pomiędzy Adamem Soldaevem i Pascalem Hintzenem – zawodnikami, dla których walka ta była debiutem pod skrzydłami największej polskiej organizacji MMA.

Od początku walki potężne ciosy i kopnięcia latały w klatce . W pewnej chwili Adam trafił rywala silnym ciosem, a potem dołożył latające kolano. Niemiec przetrwał trudne chwile, a potem walka na chwilę się uspokoiła. W końcu jednak Adam trafił ponownie potężnym prawym, a Pascal padł na matę.

Wynik: Adam wygrywa z Pascal przez KO (cios), 3:19 Runda 1

Zuriko Jojua poddała Shamila Banukayeva

Dwóch debiutujących w okrągłej klatce zawodników wagi koguciej – reprezentujący Niemcy Shamil Banukayev i Gruzję Zuriko Jojuą – zmierzyło się w trzecim starciu gali .

Błyskawicznie rozpoczął starcie Jojua i przeniósł walkę pod siatkę. Tam złapał rywala w klincz, wywierał presję, trafiał kolanami i barkiem, próbował też obalać. W końcu, gdy starcie na dłużej trafiło do parteru, Jojua mocno zaatakował i obijał głowę Shamila.

W drugiej odsłonie pojedynku Jojua zastosował tę samą taktykę, ale tym razem znacznie szybciej obalił Shamila i kontrolował go z górnej pozycji. W końcu Jojua złapał rywala w duszenie trójkątne rękami, ale Banukayev przetrwał trudne chwile. Ostatecznie Zuriko kontrolował jednak walkę do samego końca rundy.

Trzecia odsłona boju nie zmieniła przebiegu pojedynku, ale Jojua tym razem udanie złapał dźwignię na łokieć i zmusił przeciwnika do poddania się.

Wynik: Zuriko Jojua pokonał Shamila Banukayeva przez poddanie (balacha), 1:57, Runda 3

Borys Borkowski rozbił Arkadiusza Kaszubę

W drugim boju gali 67 Borys przywitał debiutującego w organizacji Arkadiusza Kaszubę.

Po mocnych ciosach, które zawodnicy wymieniali w stójce, Borys złapał rywala w klincz, a potem obalił i dalej kontrolował starcie na macie. W końcu Borys złapał Arka w tzw. krucyfiks i coraz mocniej uderzał przeciwnika na macie. W końcu do akcji wkroczył sędzia i przerwał pojedynek.

Wynik: Borys Borkowski pokonał Arkadiusza Kaszubę przez TKO (łokcie), 3:55, runda 1


Yann Liasse pokonał Oskara Szczepaniaka

Zestawienie dwóch utalentowanych zawodników młodego pokolenia było pojedynkiem otwierającym galę KSW 67 w Warszawie. W starciu tym Oskar zmierzył się z Yannem Liasse.

Obaj zawodnicy od początku postawili na wymiany stójkowe, ale Liasse próbował też klinczu, w którym punktował Polaka. Prawie cała runda rozegrała się w stójce i tylko dosłownie na parę sekund trafiła na matę.

W drugiej odsłonie Liasse szybko złapał Oskara w klincz i obalał go pod siatką, ale bez problemów wstawał z maty. Gdy walka rozstała rozerwana z klinczu, Polak ruszył do ataku i trafiał przeciwnika dobrymi ciosami prostymi. Potem jednak Liasse znowu udanie złapał Oskara w klincz i tam punktował go ciosami.

W trzeciej odsłonie zawodnicy poszli na mocne wymiany. Liasse cały czas szukał klinczu, ale dobrze też trafiał ciosami i kopnięciami. Pod koniec rundy fani zobaczyli jeszcze mocniejsze wymiany, ale to Yann był w nich skuteczniejszy i przed gongiem zdążył jeszcze obalić Polaka.

Wynik: Yann Liasse pokonał Oskara Szczepaniaka przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28)

Źródło: Materiały prasowe KSW / kswmma.com

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement