MMA.ORG.PL

High League

WIDEO: Konferencja prasowa przed galą High League 2 – Pasha vs Owca – LIVE

Opublikowane

konferencja high league 2
źródło: High League / materiały prasowe

HIGH League powtórzy tradycję sprzed pierwszej gali i powróci do teatru, gdzie zorganizuje kolejny spektakl. Druga konferencja HIGH League 2 odbędzie się w poniedziałek, 31 stycznia, o godz. 19:00 w Warszawie.

Współcześni gladiatorzy zasługują na niezwykłe miejsce spotkań. Po raz drugi w historii ligi Malika Montany do słownej konfrontacji dojdzie w teatrze przy ul. Nowogrodzkiej 49. To gwarantuje wielkie show, które będzie przedsmakiem wielkich emocji czekających na nas 5 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. HIGH League ponownie doprowadzi do unikalnego i niespotykanego połączenia trzech różnych światów – sztuki, sportu i rozrywki.


W niesamowitym show udział wziąć mogą kibice. Bilety na konferencję oraz na drugą galę HIGH League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Transmisja z konferencji dostępna będzie za darmo na kanale HIGH League na YouTubie. 

W walce wieczoru gali HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał „” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata „Fagata” Fąk. O pierwszy w historii HIGH League pas mistrzowski powalczą Mateusz „” Krzyżanowski i Maciej „” Jarema. Wydarzenie transmitowane będzie w PPV w serwisie HighLive.TV – transmisja już w sprzedaży!

Walka wieczoru:

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał „” Owczarzak

Pojedynek o pas niskorosłych:

Mateusz „” Krzyżanowski vs Maciej „” Jarema

Pozostałe walki:

  • Lexy Chaplin vs Agata „Fagata” Fąk
  • Norbert „Dis” Gierczak vs Maciej „Zony” Zoniuk
  • Alan „Alanik” Kwieciński vs Denis „Bad Boy” Załęcki
  • Piotr „czuuX” Czupryn vs Piotr „Edzio” Bylina
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert „Dredziasty” Węzka
  • Konrad Karwat vs Mariusz „Super Mario” Sobczak
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement