MMA.ORG.PL

High League

Karta walk HIGH League 4 w komplecie. Salim Chiboub rywalem „Mini Majka”

Opublikowane

mini majk high league 4
źródło: High League

Za nami pierwsza konferencja przed galą HIGH League 4, która odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice. Znamy już całą kartę walk wydarzenia. To będzie najsilniejsze wydarzenie Malika Montany w historii!

na galę HIGH League 4 idą jak świeże bułeczki. Wejściówki są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Radzimy nie zwlekać z ich zakupem – wszystko wskazuje na to, że biletów niedługo może zabraknąć!

Do karty walk dołączyli Salim i Radosław . Francuz zmierzy się w starciu o pas kategorii niskorosłych z Mateuszem „Mini Majkiem” Krzyżanowskim. Z kolei doświadczony kulturysta będzie konkurentem członka „Strong Ekipy”, Konrada Karwata. 

Salim ma duże doświadczenie w sportach walki. Można się spodziewać, że w konfrontacji z członkiem „Ekipy” będzie on faworytem. Odnosił duże sukcesy – został nawet mistrzem świata kickboxingu!

Radosław również walczył już w MMA. W HIGH League dopiero zadebiutuje. Czeka go wymagające starcie przeciwko Konradowi Karwatowi, który zasłynął jako strongman i członek „Strong Ekipy”. wystąpił już w lidze Malika Montany. W swoim debiucie pokonał Mateusza „Tarzana” Leśniaka.

Karwat vs Słodkiewicz

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami. W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia „” Karczmarczyk i Lexy Chaplin

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur „Szpila” , oraz nieobliczalny streetfighter, Denis „Bad Boy” Załęcki. 

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz „” Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem a Pawłem „Scarface’em” Bombą.

Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai . Słynna lewicowa i feministyczna aktywistka zmierzy się w swoim debiucie w HIGH League z kontrowersyjną streamerką, Ewą „Mrs. Honey” Wyszatycką. 

Karta walk High League 4:

  • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
  • Artur „Szpila” vs Denis „Bad Boy” Załęcki
  • Mateusz „” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas mistrzowski
  • Amadeusz „” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba
  • Maja vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
  • Jakub vs Cezary „Czaro” Nykiel
  • Jakub „” Krawczyk- vs Jakub „” Świtała
  • Jose „Josef Bratan” vs Krystian „” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
  • Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement