MMA.ORG.PL

High League

Jarek “PashaBiceps” vs “Owca” na HIGH League II – karta walk, bilety, gdzie oglądać

Opublikowane

pasha high league
fot.: Materiały Prasowe High League

Federacja HIGH League na początku grudnia oficjalnie ogłosiła nazwisko rywala Jarosława Jarząbkowskiego. “pashaBiceps”, jeden z najbardziej rozpoznawalnych esportowców (i to nie tylko w naszym kraju!) w main evencie High League II zmierzy się z Michałem “Owcą” Owczarzakiem. Na naszych oczach rośnie silna konkurencja dla FAME MMA. To starcie zelektryzuje z pewnością całą „młodzieżową” część Polski!

Gwiazda e-sportu vs Gwiazda YouTube na gali MMA

W okrągłej klatce naprzeciw siebie staną legendarny e-sportowiec i słynny youtuber. Dotychczas pokazywali swoją wielką klasę i najwyższy poziom w Counter-Strike’u i na siłowni. Teraz staną przed największym życiowym wyzwaniem. Będą musieli udowodnić, na co stać ich w prawdziwej walce.

Jarząbkowski to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. O jego debiucie w sportach walki mówiło się od dłuższego czasu. “pashaBiceps” spełni swoje marzenie i wyjdzie do klatki HIGH League.

“pashaBiceps” przez lata otaczał się najlepszymi e-sportowcami na świecie. Nie inaczej będzie przy okazji jego debiutu w sportach walki. Do swojego pierwszego występu w klatce będzie przygotowywał się w najlepszym klubie mieszanych sztuk walki w Polsce, WCA Fight Team, pod okiem doświadczonego Anzora Ażijewa.

„To ogromny, biały Hulk. Jest strasznie agresywny”

Tak wcześniej określał swojego konkurenta Jarząbkowski. Teraz już wiemy, z kim “pashaBiceps” zmierzy się w głównej walce wieczoru gali HIGH League II, 5 lutego w Tauron Arenie Kraków.

Konkurentem legendarnego e-sportowca został słynny youtuber-kulturysta, Michał “” Owczarzak. To jeden z członków ekipy “”, która swoje poczynania prezentuje w serwisie YouTube i w mediach społecznościowych. “” dotychczas imponował swoją budową oraz wynikami siłowymi. Jego wytrwałość i rezultaty podziwiają miliony fanów. Przed nim kolejne wyzwanie – walka w klatce.

vs Owca. Źródło: materiały prasowe High League

” również ma swoje doświadczenie na polu e-sportowym. Powstała sekcja “WK Gaming”, która swoje działania dokumentuje między innymi na YouTubie. Drużyna wzięła udział w turnieju „ESPORT GRA”, w którym pokonała drużynę „Pashy”, „Emeritos Banditos”!

Pojedynek Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak będzie główną walką wieczoru lutowego wydarzenia w Krakowie i odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach (do MMA).

High League II – Pasha vs Owca – bilety

Informujemy, że bilety na galę HIGH League 2 są już w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się już od 70 złotych.

Podczas gali HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski.

To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to nie tylko wydarzenie sportowe – to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo!

Informacje dotyczące gali HIGH League 2 będą stopniowo ogłaszane w mediach społecznościowych ligi.

Aktualna Karta Walk gali High League II

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak
  • vs Agata “Fagata” Fąk
  • Mateusz “” Krzyżanowski vs Maciej “” Jarema
  • Maciej “Zony” Zoniuk vs TBA

źródło: materiały prasowe High League

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement