MMA.ORG.PL

High League

„Jarek Pasha – runda nasza” – Jarząbkowski jak króluje w e-sporcie, tak i króluje w MMA

Opublikowane

pasha owca high league
fot.: High League

Za nami walka wieczoru gali High League 2, w której to zmierzyli się Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i Michał “” Owczarzak. Pojedynek odbył się na zasadach boksu, ale w małych rękawicach. Była to niezwykła wymiana ciosów w klatce MMA. Prawdziwa wojna!

„pashaBiceps” i „” pokazali, że można zaprezentować widzom w Tauron Arenie Kraków jak i przed ekranami niezwykłą wojnę na pięści w małych rękawicach na zasadach boksu! Cała pierwsza runda była doprawdy fenomenalna. Obaj zawodnicy nie kalkulowali i wymieniali serie mocnych ciosów, po których każdy „powąchał” parkietu. Choć liczony był tylko . Obaj Panowie ewidentnie chcieli urwać głowę rywalowi i uderzali za każdym razem z całej siły.

Po krótkiej przerwie rozgrzana publiczność z otwartymi ustami przyglądała się drugiej odsłonie tego pojedynku. Pierwsza runda pokazała, że to nie mogło się skończyć inaczej jak nokautem. Jarosław Jarząbkowski wyprowadził w pewnym momencie niezwykle mocny prawy sierpowy i powalił nim swojego przeciwnika. Owca padł i nie był już w stanie się pozbierać by kontynuować pojedynek.

Relacje, wyniki, fotki i wszystko na temat High League znajdziesz tutaj.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement