MMA.ORG.PL

MMA-VIP

II Gala Elite Fighters: Najman – Murański! Szczegóły, bilety, transmisja

Opublikowane

Jeszcze nie opadły emocje po ostatniej gali Marcina Najmana – MMA-VIP 3, a już mamy ogłoszenie kolejnej walki „El Testosterona”! Po ogromnym sukcesie pierwszej gali Elite Fighters, której spektakularny nokaut w wykonaniu Mateusza Murańskiego na Mielonidasie (chwilę po walce wieczoru z Warszawskim Dresikiem) rozgrzał Internet do czerwoności – federacja zdecydowała się na kolejny krok.

Umowy podpisane. Kolejna walka Marcina Najmana

Przed Tobą najbardziej oczekiwana i kontrowersyjna walka w historii ów – debiut Jacka Murańskiego oraz kolejny powrót Marcina Najmana w nieoczywistej formule Last Man Standing, czyli walce na bez limitu czasowego. Typowe „tego się nikt nie spodziewał” tutaj nie wystarczy.

Wysyp nietypowych walk MMA na Elite Fighters II

Pierwszy raz dajemy możliwość szerszej publiczności na obecność na żywo przy tak historycznym evencie. W najbliższym czasie ogłosimy kolejne walki zestawienia II gali Elite Fighters – walka Każdy na Każdego, walka Kobiety z Mężczyzną, walka 2 na 1, starcie programów Love Island z Hotel Paradise, Królowych Życia z Warsaw Shore, najmocniejsi polscy Truckerzy oraz zagraniczny zawodnik, który przed walką wykona baaaardzo długi lot w naszym kierunku to dopiero początek.

Gotowy na emocje, których się nie spodziewasz i których nazwać nie potrafisz? Bądź gotowy na wszystko. Nieprzewidywalność to właśnie Elite Fighters. Z biletem VIP otrzymujesz dostęp do cateringu oraz oczywiście do wyjątkowej strefy, w której spotkasz wielu znanych i lubianych gości z pierwszy stron gazet, TV i Internetu. To okazja na krótką pogawędkę lub zdjęcie.

fot.: Elite Fighters / materiały prasowe

Szczegóły Gali Elite Fighters II

  • Arena Gliwice, 29.01.2022
  • Bilety VIP w cenie od 1000 zł to również dodatkowa zabawa na Afterparty wraz z zaproszonymi gośćmi oraz zawodnikami Federacji.
  • Osoby małoletnie (powyżej 12 roku życia) mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej (na jej odpowiedzialność). W wieku powyżej 16 lat (uczestnictwo samodzielne) pod warunkiem posiadania dokumentu potwierdzającego wiek.

Wydarzenia towarzyszące:

Time To Fight – 28.01.2022, 20:00
To gala, która odbędzie się 28 stycznia 2022 na otwartym Youtube kanału Elite Fighters i będzie udostępniana za darmo dla wszystkich zainteresowanych. To system turniejowy będący przepustką do kolejnych edycji gal Elite Fighters. W każdym zmierzy się 8 mężczyzn i 4 kobiety.

Targi Elite Sports Expo – 29-30.01.2022, 10:00-17:00
Podczas weekendu, w którym odbywać się będą nasze gale (29-30 stycznia 2022) zapraszamy do odwiedzenia targów sportowych związanych ze sztukami walki oraz zdrowym żywieniem. Suplementy, catering, odzież, sprzęt, trenerzy, ambasadorzy i wiele wiele więcej…

Lista zawodników I gali Elite Fighers:

Pełna lista zawodników, którzy wystąpili na pierwszej edycji Elite Fighters prezentuje się niezwykle okazale. Ilu z nich zobaczymy podczas drugiej odsłony?

Mateusz Muran , Warszawski Dresik, Ewa Eva Piekut, Weronika IAMWERO Piątek, Bartek Fit.pl Kubiak, Michał Mundek Dryja, Mateusz Tarzan Leśniak, Filip Ćwiek, Julia Queen of the Black Pelc, Julita Juchnowicz, Igor Izet Zając, Marcin Marcintus Dąbrowski, Krzysztof Bodychrist Ciesielski, Patryk Robalini Śliwa, Piotr Kung Fu Panda Kowalski, Maciek Szwechu Szwech, Miłosz Modlicha Włodkowski, Norbert Neted Grązka, Paweł Szulc, Kuba Lasik, Marcin Mielonidas Makowski.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement