MMA.ORG.PL

High League

„Holak” nowym zawodnikiem HIGH League! Debiut 17 września w Gliwicach

Opublikowane

holak
źródło: High League

Podczas HIGH League 4, 17 września w Arenie , w klatce zadebiutuje kolejny streamer. Nowym zawodnikiem ligi Malika Montany został znany streamer „”, czyli Jakub Krawczyk-.

„Holak” jest jednym z najpopularniejszych polskich streamerów i graczy. Przez długi czas był członkiem ekipy Xayoo Industries, co pomogło mu w uzyskaniu rewelacyjnych statystyk. Na Twitchu obserwuje go ponad 160 tys. widzów. 

Jak sam się określił – jest największym naczelnym internetowym trollem. Gra między innymi w Fortnite’a, Valoranta i Counter-Strike’a. Cieszy się też dużą popularnością w innych mediach społecznościowych. Na Twitterze obserwuje go blisko 80 tys. fanów, natomiast na Instagramie śledzi go 150 tys. osób.

„Holakowi” towarzyszyły ostatnio ogromne kontrowersje. Opuścił ekipę Xayoo Industries i opublikował na ten temat film w serwisie YouTube, w którym mocno skrytykował kolegów z dawnego teamu. Podczas konferencji prasowych i „Rundek” będzie miał możliwość, aby szerzej wypowiedzieć się na te intrygujące kwestie.

Nazwisko przeciwnika „Holaka” zostanie ogłoszone wkrótce. Pojedynek z jego udziałem odbędzie się na zasadach MMA.

Jakub Krawczyk-Holak to kolejne wzmocnienie HIGH League wśród widzów streamerów i graczy. W lutym na HIGH League 2 wystąpił legendarny zawodnik Counter-Strike’a, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, który z pewnością powróci jeszcze do klatki wysokiej ligi!

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie , dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej, zmierzą się Natalia „” Karczmarczyk i . Poza tym dojdzie do jednego z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów.

Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur „Szpila” , oraz nieobliczalny streetfighter, Denis „Bad Boy” . na HIGH League 4 są już w sprzedaży w serwisie Eventim.pl!

Karta walk:

Natalia „” Karczmarczyk vs – o pas mistrzowski

Artur „Szpila” vs Denis „Bad Boy”

Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs TBA

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement