MMA.ORG.PL

High League

Historyczna walka o pas niskorosłych na HIGH League 2! „Big Jack” zmierzy się z „Mini Majkiem”

Opublikowane

pas niskorosłych mma
źródło: High League

Maciej “” Jarema będzie rywalem Mateusza “Mini Majka” Krzyżanowskiego na gali HIGH League 2: pashaBiceps vs WK! Do pojedynku najsłynniejszych polskich niskorosłych dojdzie 5 lutego w Tauron Arenie Kraków.

” w HIGH League zadebiutował podczas pierwszej, sierpniowej gali. Zmierzył się wtedy z innym niskorosłym, Jakubem “Carlito” Olewińskim. Była to pierwsza walka tego typu w Polsce. Jarema świetnie się zaprezentował i wygrał po brutalnych uderzeniach w rundzie drugiej. Historyczne starcie można obejrzeć na kanale HIGH League na YouTubie.


Maciej Jarema jest również popularnym influencerem. Jego poczynania obserwuje 200 tys. fanów na Instagramie. Poza tym jest również ambitnym youtuberem, który nie unika wyzwań.

Jego rywal, czyli najpopularniejszy niskorosły w Polsce i w Europie udowodnił już, że, pomimo przeciwności losu, jest bardzo waleczny i potrafi się bić. Do lutowego pojedynku przygotowuje się w Krakowie i można być pewnym, że zanotował ogromny progres w sportach walki.

Codzienne życie Krzyżanowskiego śledzą prawie dwa miliony fanów na Instagramie. Jego kanał na YouTubie subskrybuje ponad półtora miliona widzów. Należy do słynnej krakowskiej “Ekipy” Friza.

„Ekipa” to jeden z najbardziej rewolucyjnych projektów ostatnich lat. Jest to skład polskich youtuberów i influencerów, który zyskał ogromną sławę dzięki materiałom wideo i utworom muzycznym. Ich poczynania śledzą miliony Polaków, a ich szalone pomysły zyskują coraz większą aprobatę. Należy podkreślić, że są to gwiazdy z Krakowa. “” wystąpi zatem w klatce przed własną publicznością! 

Ten niezwykły pojedynek zwiastuje ogromne emocje i będzie jedną z najważniejszych walk lutowej gali. To nie koniec niespodzianek!


W walce wieczoru gali HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – i Agata “Fagata” Fąk. W karcie jest również Maciej “Zony” Zoniuk.

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski.

To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to nie tylko wydarzenie sportowe – to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo!

Aktualna karta walk High League 2

Walka wieczoru:

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał „Owca” Owczarzak

Pojedynek o pas niskorosłych:

Mateusz „” Krzyżanowski vs Maciej „Big Jack” Jarema

Pozostałe walki:

  • vs Agata „Fagata” Fąk
  • Norbert „Dis” Gierczak vs Maciej „Zony” Zoniuk
  • Alan „Alanik” vs Denis „Bad Boy”
  • Piotr „czuuX” Czupryn vs Piotr „Edzio” Bylina
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert „Dredziasty” Węzka
  • Konrad Karwat vs Mariusz „Super Mario” Sobczak
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement