MMA.ORG.PL

High League

HIGH LEAGUE: II konferencja prasowa – transmisja live

Opublikowane

high league II
fot.: Materiały prasowe High League

Spektakl z udziałem gwiazd High League. II konferencja 23 sierpnia o godz. 20:00 w Teatrze Muzycznym Roma! Niezwykli zawodnicy High League zasługują na wyjątkowe miejsce rozmów. Gladiatorzy, zanim zaprezentują się we współczesnym koloseum, wyjdą na deski teatru, żeby wziąć udział w spektakularnym widowisku. Zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową prosto od High League:

Z dumą możemy Państwa zaprosić na spektakl, jakiego jeszcze nie było. W poniedziałek, 23 sierpnia o godz. 20:00, odbędzie się II przed pierwszą galą High League. To gwarantuje wielkie, dotychczas niespotykane show. To przedsmak wielkich emocji, które czekają nas 28 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Miejscem niesamowitego spotkania będzie Teatr Muzyczny Roma, który mieści się w samym sercu Warszawy, przy ul. Nowogrodzkiej 49. Dotychczas współpracowały z nim takie osobistości jak Roman Polański. High League to liga MMA, która zamierza iść wzorem najlepszych, aby samemu stać się numerem jeden.

Sukces poprzedniej konferencji i całej I edycji High League

I pokazała, że w High League liczy się coś więcej niż umiejętności sportowe. Nasi wojownicy, gwiazdy wielkiego formatu, będą musieli udźwignąć presję występu na deskach teatralnych! To dla nich absolutna nowość, jednak znając ich umiejętności miękkie można być pewnym, że tam również osiągną sukces.

Doprowadzimy tym samym do unikalnego i niespotykanego połączenia trzech różnych światów – sztuki, sportu i rozrywki. Podczas konferencji nie może zabraknąć fanów wysokiej ligi. Bilety są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Poza tym wydarzenie będzie transmitowane za darmo w serwisie YouTube – na oficjalnym kanale High League pod tym adresem: https://youtu.be/cBvR4Km046c

W walce wieczoru gali High League zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, (0-0) i Natalia „” Karczmarczyk (0-0). Niesamowite starcie zapowiadają też influencerka Aniela „” Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa (0-0). W pozostałych konfrontacjach zaprezentują się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z Internetu i telewizji.

Bilety na pierwszą galę High League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl (www.mamytwojbilet.pl/HighLeague). Radzimy nie czekać z zakupem wejściówek do ostatniej chwili! Pełna oferta zakładów na walki High League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.efortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

Karta walk gali High League:

(0-0) vs Natalia „” Karczmarczyk (0-0)
Aniela „” Bogusz (2-0) vs Ewa (0-0)
Adrian „Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
Piotr „” Witczak (0-4) vs Jakub „” Piotrowicz (0-0)
Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
Łukasz „Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs Sebastian „Bunio” Szabunio (0-0) vs Łukasz
„Yoczook” Walaszek (0-0)
Jakub „Carlito” Olewiński (0-0) vs Maciej „Big Jack” Jarema (0-0)
Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs Przemysław „Kolar” Kolarczyk (0-0)

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement