MMA.ORG.PL

High League

High League 4: walka streamerów potwierdzona! Znamy rywala „Holaka”

Opublikowane

kubx-holak
źródło: High League

Na HIGH League 4, 17 września w Arenie , dojdzie do walki streamerów. W klatce zmierzą się Jakub „” Krawczyk- i Jakub „Kubx” Świtała.

„Kubx” ma 19 lat i jest graczem Fortnite’a, a zarazem jednym z najpopularniejszych polskich streamerów. Reprezentował między innymi drużynę Centric Gaming. Występował również podczas największych ów esportowych, podczas których odnosił liczne sukcesy. Dwukrotnie kończył rywalizację podczas finałów Fortnite Championship Series w pierwszej piątce.

Na Twitchu obserwuje go 340 tys. widzów. Filmy z jego udziałem odnoszą setki tysięcy wyświetleń. Cieszy się dużą popularnością również na Twitterze, co zaowocowało przy podpisaniu umowy z HIGH League. „Kubx” był jednym z najczęściej wymienianych zawodników w komentarzach, w których fani wymieniali zawodników, których chcieliby zobaczyć w klatce. Do debiutu w MMA przygotowuje się już w warszawskim Uniqu.

Jego przeciwnik, „Holak”, to inny streamer i gracz, którego można nazwać jako jednego z najpopularniejszych w Polsce. Przez długi czas był członkiem ekipy Xayoo Industries, co pomogło mu w uzyskaniu rewelacyjnych statystyk. Na Twitchu obserwuje go ponad 160 tys. widzów.

Jakub Krawczyk-Holak gra między innymi w Fortnite’a, Valoranta i Counter-Strike’a. Cieszy się też dużą popularnością w innych mediach społecznościowych. Na Twitterze obserwuje go blisko 80 tys. fanów, natomiast na Instagramie śledzi go 150 tys. osób.

„Holakowi” towarzyszyły ostatnio ogromne kontrowersje. Opuścił ekipę Xayoo Industries i opublikował na ten temat film w serwisie YouTube, w którym mocno skrytykował kolegów z dawnego teamu. Podczas konferencji prasowych i „Rundek” będzie miał możliwość, aby szerzej wypowiedzieć się na te intrygujące kwestie.

Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA w limicie trzy rundy po trzy minuty.

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia „” Karczmarczyk i .

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur „Szpila” , oraz nieobliczalny streetfighter, Denis „Bad Boy” .

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem a Pawłem „Scarface’em” Bombą. W MMA kolejne walki stoczą raper i gwiazda instagramowych live’ów, Jose „, a także ulubieniec kibiców, Jakub .

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. na wydarzenie w Arenie Gliwice są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl!

Karta Walk High League 4

  • Natalia „” Karczmarczyk vs – o pas mistrzowski
  • Artur „Szpila” vs Denis „Bad Boy”
  • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs TBA – o pas mistrzowski
  • Amadeusz „” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba
  • Jakub vs TBA
  • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała
  • Jose „ vs TBA
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement