MMA.ORG.PL

High League

High League 4: Mini Majk będzie bronić tytułu niskorosłych! Z kim zawalczy o pas?

Opublikowane

mini majk
źródło: High League

Kolejna walka o pas na HIGH League 4. „” będzie bronić tytułu niskorosłych! Podczas gali HIGH League 4, 17 września w Arenie , odbędą się dwa pojedynki mistrzowskie. Pas w kategorii niskorosłych bronił będzie Mateusz „” Krzyżanowski!

„Mini Majk” jest mistrzem HIGH League od lutego. Tytuł zdobył w swoim rodzinnym mieście, Krakowie, przy komplecie publiczności w TAURON Arenie. Podczas drugiej edycji gali organizowanej przez Malika Montanę zmierzył się z Maciejem „Big Jackiem” Jaremą. Po interesującym i wymagającym pojedynku ostatecznie odniósł triumf przez jednogłośną decyzję.

Codzienne życie Krzyżanowskiego śledzą prawie dwa miliony fanów na Instagramie. Jego kanał na YouTubie subskrybuje ponad półtora miliona widzów. Należy do słynnej krakowskiej „Ekipy” Friza.

„Ekipa” to jeden z najbardziej rewolucyjnych projektów ostatnich lat. Jest to skład polskich youtuberów i influencerów, który zyskał ogromną sławę dzięki materiałom wideo i utworom muzycznym. Nazwisko rywala „Mini Majka” i szczegóły niezwykłego starcia z jego udziałem zostaną ogłoszone wkrótce. Jego konkurent również będzie niskorosłym – w stawce znajdzie się pas mistrzowski HIGH League!

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie , dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia „” Karczmarczyk i .

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jednego z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur „Szpila” , oraz nieobliczalny streetfighter, Denis „Bad Boy” .

Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem a Pawłem „’em” Bombą. W MMA zadebiutuje też streamer Jakub „” Krawczyk-, a kolejną walkę stoczy raper i gwiazda instagramowych live’ów, Jose „Josef Bratan” Simao.

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. na wydarzenie w Arenie Gliwice są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl!

Karta walk High League 4

Natalia „” Karczmarczyk vs – o pas mistrzowski

Artur „Szpila” vs Denis „Bad Boy”

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs TBA – o pas mistrzowski

Amadeusz „” Roślik vs Paweł „” Bomba

Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs TBA

Jose „Josef Bratan” Simao vs TBA

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement