MMA.ORG.PL

High League

High League 4: Maja Staśko na gali Malika Montany! Debiut w MMA 17 września w Gliwicach

Opublikowane

maja stasko high league
źródło: High League

Najsłynniejsza polska aktywistka na rzecz praw kobiet, twarz feminizmu i głos polskiej lewicy, Maja , zadebiutuje w MMA na HIGH League 4! Do starcia z jej udziałem dojdzie 17 września w Arenie .

O debiucie Mai w sportach walki mówiło się już od dłuższego czasu. Przygotowuje się pod okiem jednego z najlepszych polskich zawodników MMA, Piotra Strusa. Feministka postanowiła przyjąć wyzwanie i podpisała umowę z HIGH League. 

Na jej debiut nie trzeba będzie długo czekać. W klatce zaprezentuje się już podczas najbliższej gali wysokiej ligi Malika Montany. Wystąpi w starciu na zasadach mieszanych sztuk walki. Nazwisko jej rywalki zostanie ogłoszone wkrótce. 

Maja Staśko zasłynęła ze swoich działań na rzecz lewicy i feminizmu. Swoje poglądy wyraża w sposób kontrowersyjny i zdecydowany. Poza gronem fanów towarzyszy jej jeszcze większa grupa krytyków. Nie decyduje się na żadne kompromisy. Jest między innymi autorką książek „Hejt polski”, „Gwałt polski” i „Gwałt to przecież komplement„. Poza tym jest krytyczką literacką i absolwentką filologii polskiej.

Szefem HIGH League jest raper Malik Montana, z którym Maja Staśko już wcześniej miała nie po drodze. Do ich spotkania i owocnej dyskusji dojdzie w środę, 10 sierpnia, o godz. 20:00 podczas I konferencji przed galą HIGH League 4! Transmisja na YouTube HIGH League, a w sprzedaży na Eventim.pl!

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie , dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia „” Karczmarczyk i

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur „Szpila” , oraz nieobliczalny streetfighter, Denis „Bad Boy”

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz „” Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem a Pawłem „’em” Bombą.

na konferencję oraz na galę HIGH League 4 są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Transmisja z konferencji dostępna będzie za darmo na kanale HIGH League na YouTubie. 

Aktualna karta walk:

  • Natalia „” Karczmarczyk vs – o pas mistrzowski
  • Artur „Szpila” Szpilka vs Denis „Bad Boy”
  • Mateusz „” Krzyżanowski vs TBA – o pas mistrzowski
  • Amadeusz „” Roślik vs Paweł „” Bomba
  • Maja Staśko vs TBA
  • Jakub vs TBA
  • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała
  • Jose „Josef Bratan” vs Krystian „Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement