MMA.ORG.PL

High League

High League 4: Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba 17września w Gliwicach

Opublikowane

ferrari bomba
źródło: High League

Podczas HIGH League 4, 17 września w Arenie , wyjaśniony zostanie najgorętszy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy. Amadeusz „” Roślik zmierzy się z Pawłem „’em” Bombą!

MMA, trzy rundy po trzy minuty i limit wagowy do 77 kilogramów. Na takich zasadach w klatce zmierzą się „Władca Piekieł” i „„.

Amadeusz Roślik to jeden z najbardziej doświadczonych polskich freak-fighterów. Swoją karierę rozpoczął już w 2018 roku. Stoczył osiem walk, z czego sześć w MMA. Pokonywał między innymi Filipa „Filipka” Marcinka, Mateusza „Haribo” Gąsiewskiego i Sylwestra „Bystrzaka” Tkocza. Jego bilans w MMA to trzy zwycięstwa i trzy porażki. 

” to urodzony zadymiarz. Uwielbia wzbudzać kontrowersje i w charakterystyczny sposób rozprawia się słownie z rywalami. Ostatni raz wystąpił w marcu. Później towarzyszyły mu problemy prywatne. W kwietniu został zaatakowany we własnym mieszkaniu, które po napaści wyglądało wręcz jak z horroru.

Paweł Bomba w HIGH League zadebiutował podczas trzeciej edycji, która 4 czerwca odbyła się w trójmiejskiej ERGO ARENIE. „Scarface” szybko przegrał z Mateuszem „Tarzanem” Leśniakiem, jednak wzbudzał ogromne emocje podczas konferencji i innych rozmów. Udowodnił, że zasługuje na kolejną walkę w lidze Malika Montany.

Między Roślikiem a Bombą pojawiła się bardzo zła krew. „Scarface” to były partner Astafiewej. Po rozstaniu wspierał ją „Ferrari”. Między mężczyznami doszło już do wielu spięć. To swój finał może mieć tylko w klatce!

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie , dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej, zmierzą się Natalia „” Karczmarczyk i . Poza tym dojdzie do jednego z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów.

Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur „Szpila” , oraz nieobliczalny streetfighter, Denis „Bad Boy” . na HIGH League 4 są już w sprzedaży w serwisie Eventim.pl!

High League 4 – karta walk

  • Natalia „” Karczmarczyk vs – o pas mistrzowski
  • Artur „Szpila” vs Denis „Bad Boy”
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba
  • Jakub „” Krawczyk- vs TBA
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement