MMA.ORG.PL

High League

60 proc. biletów na HIGH League 3 wyprzedane! PPV już dostępne. Sprawdź gdzie oglądać galę

Opublikowane

high league 3
źródło: High League

4 czerwca w ERGO ARENIE dojdzie do kolejnej wielkiej gali Malika Montany. Na HIGH League 3 wyprzedano już 60 proc. biletów! Wejściówki dostępne na Eventim.pl. PPV już w sprzedaży na HighLive.TV

Podczas pierwszej i drugiej edycji HIGH League wydarzenia na żywo w ERGO ARENIE i TAURON Arenie Kraków oglądał komplet widzów. Wszystko wskazuje na to, że również podczas trzeciej gali w hali zlokalizowanej na pograniczu Gdańska i Sopotu zasiądzie blisko dziesięć tysięcy widzów! 

W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin .

to jeden z najsłynniejszych polskich raperów i gwiazda GM2L Malika Montany. W klatce nie czeka na niego łatwe zadanie. Jego rywal, jeden z najsłynniejszych polskich influencerów, wyjdzie do walki już po raz czwarty, ale po raz pierwszy pod szyldem HIGH League. 

W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert „ WK” Orzechowski i Robert „Hardkorowy Koksu” , a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela „” Bogusz i Astafiewa. Dozwolone będą uderzenia głową. Kolejny konflikt w klatce wyjaśnią też Denis „Bad Boy” i Mateusz „Don Diego” .

w cenie od 99 zł są dostępne w serwisie Eventim.pl. Nie zwlekaj z zakupem i kup bilet już dzisiaj. Nie może Cię tam zabraknąć!

HIGH League 3 to osiem niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Karta Walk HIGH LEAGUE 3

Alberto Simao vs Marcin  

Robert „ WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu”  

Boks birmański: Aniela „” Bogusz vs Astafiewa 

Denis „Bad Boy” vs Mateusz „Don Diego”  

Ewa „Kleo” vs Kamila „Kamiszka”  

Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski 

Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński  

Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement