MMA.ORG.PL

High League

HIGH League 3 – pełna karta walk. Gdzie oglądać, live stream, bilety

Opublikowane

high league gdzie oglądać
źródło: High League

Pełna karta walk HIGH League 3 została właśnie ogłoszona! 4 czerwca w ERGO ARENIE dojdzie do kolejnej wielkiej gali Malika Montany.

Do rozpiski dodane zostały dwa pojedynki otwierające galę. Zmierzą się w nich Mateusz „Tarzan” Leśniak z Pawłem „Scarface’em” Bombą oraz Przemysław „Kolar” Kolarczyk i Alan „Alan Człowieku” Godziński.

„Tarzan” wystąpił na HIGH League 2, gdzie, mimo że przegrał z Konradem Karwatem, zaprezentował się ze świetnej strony. Walkę przyjął na dzień przed galą! Jego konkurent, „Scarface”, to charakterny wojownik z Gdańska. Szykują nam się trójmiejskie derby w ERGO ARENIE.

„Kolara” wszyscy pamiętają z pierwszej edycji, gdzie skonfrontował się z Jakubem Nowaczkiewiczem. Jego rywal, „Alan Człowieku”, to debiutujący w MMA charyzmatyczny raper.

PPV na High League 3 już w sprzedaży

Transmisję onlie (live stream na żywo – klik) z wydarzenia można już wykupić na highlive.tv w cenie 29,90zł. na ostatnie miejsca w ERGO ARENIE dostępne na Eventim.pl

W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin .

to jeden z najsłynniejszych polskich raperów i gwiazda GM2L Malika Montany. W klatce nie czeka na niego łatwe zadanie. Jego rywal, jeden z najsłynniejszych polskich influencerów, wyjdzie do walki już po raz czwarty, ale po raz pierwszy pod szyldem HIGH League. 

W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert „ WK” Orzechowski i Robert „Hardkorowy Koksu” , a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela „” Bogusz i Astafiewa. Uwaga, headshoty dozwolone! Kolejny konflikt w klatce wyjaśnią też Denis „Bad Boy” i Mateusz „Don Diego” .

HIGH League 3 to osiem niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Karta Walk High League 3

Alberto Simao vs Marcin  

Robert „ WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu”  

LETHWEI: Aniela „” Bogusz vs Astafiewa 

Denis „Bad Boy” vs Mateusz „Don Diego”  

Ewa „Kleo” vs Kamila „Kamiszka”  

Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski 

Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński  

Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement