MMA.ORG.PL

UFC

Gwiazda UFC uznaje Ring Girls za najbardziej „zbędne” osoby w MMA!

Opublikowane

ring girls
fot.:https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/af/Top_Rank_Ring_Girls_2013.jpg

Khabib , bo o nim mowa, podczas dwóch ostatnich sławetnych konferencji prasowych w Moskwie wypowiedział się na wiele tematów wokół MMA, ale też i politycznych. Wypunktował wielu zawodników, „oberwało się” także dla kobiet wyprowadzających fighterów do klatki, zapowiadających kolejne rundy i wręczających nagrody, w skrócie „”.

„Nie jestem przeciw kobietom w jakikolwiek sposób. Kobieta została stworzona dla mężczyzny.”

Khabib , Tłumaczenie Redakcji.

Były mistrz na wspomnianych konferencjach najpierw poprosił o wybaczenie jego niefortunnej wypowiedzi na temat sytuacji w Afganistanie. Zabrał też głos w temacie opisywanych wcześniej uznając, że nie ma sensownej odpowiedzi na pytanie, jaką pełnią funkcję, gdyż, jak twierdzi, każdy widzi na ekranie która jest runda oraz informuje o tym speaker.

Khabib uznaje z szacunkiem nawiązanie do historii i tego skąd się wzięły kobiety na galach sportów walki, jednak nawołuje by wyciągnąć jak i w wielu innych przypadkach lekcję z analizy historii i nie popełniać więcej tych samych błędów.

Khabib nie zatrudnia Ring Girls na galach EFC

Na galach sportów walki należącej do Khabiba Nurmagomedova organizacji EFC nie ma miejsca ani dla ring girls, ani tym bardziej dla walk kobiet. Spytany o to, czy jego córka pójdzie w ślady ojca i będzie się bić w klatce, odpowiedział z uśmiechem, że mają inną kulturę i inne podejście i raczej nie będzie walczyć. Nie zmienia to faktu, że nauczy jej dyscypliny, tak jak go nauczył ojciec.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement