MMA.ORG.PL

FAME MMA

FAME MMA 12: Jacek Murański zastąpi syna i zawalczy Tańculą!

Opublikowane

murański tańcula
fot.: facebook.com/famemmatv/posts/431209065040992

Tak, naprawdę! Brakuje w tej historii tylko prześmiewczych obrazków, gdzie syn, postrach szkoły i osiedla, dzwoni do taty by pomógł gdy wpadł w tarapaty. Jacek wystąpi bowiem na gali 12 jako zastępstwo za swojego syna.

Murańskiego zastąpi… Murański

Na dzisiejszej (niedziela 14.11.2021) konferencji przed dwunastą galą, włodarze federacji poinformowali, że dojdzie do zmiany w karcie walk. Wypadnięcie zawodnika samo w sobie jest już sensacją, a tym bardziej, że Mateusza Murańskiego, który miał stanąć do walki z Arkadiuszem Tańculą zastąpi jego ojciec. Przyczyną wypadnięcia juniora Murańskiego jest prawdopodobnie kontuzja ręki.

Przyśpieszony debiut starszego z Murańskich

Występ Jacka Murańskiego na gali FAME nie jest jednak aż takim zaskoczeniem, jakim mogło by się wydawać, gdyż i tak planowano już jego występ w szeregach organizacji FAME MMA. Do debiutu miało dojść jednak na kolejnej, trzynastej gali.

Nietypowe zasady pojedynku Murański-Tańcula

Pojedynek z starszego Murańskiego z Tańculą odbędzie się w rękawicach do MMA, jednak w nietypowym „otoczeniu” – klatce rzymskiej o wymiarach 3m x 3m. Zawodnicy w trakcie starcia będą mogli również wykorzystywać łokcie. Walka potrwa maksymalnie 5rund. Każda z nich jest zaplanowana na 2minuty.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement