MMA.ORG.PL

High League

Druga konferencja HIGH League 3 już 30 maja. Kwieciński i Załęcki twarzą w twarz!

Opublikowane

koferencja high league 3
źródło: High League

Druga konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już w poniedziałek, 30 maja, w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w ATM Studio. w sprzedaży na Eventim.pl

„Wysoka liga” po raz pierwszy zorganizuje swoje wydarzenie w telewizyjnym studiu ATM przy ul. Wał Miedzeszyński 384 w Warszawie. Ograniczona pula biletów na wydarzenie jest już dostępna!

Będzie to ostatnia okazja, żeby zobaczyć w Warszawie gwiazdy HIGH League. Po raz pierwszy szerszej publiczności pokażą się Alan „Alanik” i Dawid „Crazy” , którzy stoczą emocjonujący pojedynek na dynamicznych zasadach K-1 w małych rękawicach (piąstkówkach).

Przypomnijmy, że na gali wystąpi też syn Dawida, Denis „Bad Boy” . Jego rywalem będzie mistrz walk na , Mateusz „Don Diego” . Między tym duetem wrzało już podczas pierwszej konferencji. 


To gwarantuje wielkie show, które będzie przedsmakiem wielkich emocji czekających na nas 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE. w cenie od 99 zł są jeszcze dostępne w serwisie Eventim.pl

W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin . W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert „ WK” Orzechowski i Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela „” Bogusz i Astafiewa. Dozwolone będą uderzenia głową!

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Karta Walk High League 3

  • Alberto Simao vs Marcin  
  • Robert „ WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika 
  • Boks birmański: Aniela „” Bogusz vs Astafiewa 
  • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego”  
  • Ewa „Kleo” vs Kamila „Kamiszka”
  • Extrafight K-1: Alan „Alanik” vs Dawid „Crazy” Załęcki 
  • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski 
  • Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba
  • Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński  
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement