MMA.ORG.PL

MMA-VIP

„Dostaniesz na dziurę i skończy się Twoje wątpliwe 5 minut!” Ostro na linii Najman-Murański

Opublikowane

marcin najman instagram
fot.: https://www.facebook.com/MmaVipGold/photos/a.132157142106025/212910347364037/?type=3

Mówisz , słyszysz afera. „” wie jak podkręcić atmosferę przed pojedynkiem, szczególnie gdy ma to być „walka” z nim samym w roli głównej, w dodatku na gali zorganizowanej przez samego siebie. W mediach społecznościowych zamieścił ostatnio przesłanie do Jacka Murańskiego. Do potencjalnego starcia między tymi dżentelmenami miałoby dojść na trzeciej edycji , która planowana jest na jesieni, prawdopodobnie w październiku.

wielokrotnie już ogłaszał zakończenie kariery, najpierw tłumacząc że kończy „karierę sportową” a następne walki będą tylko m.in. w kwestii wyjaśniania prywatnych konfliktów i publicznie upokorzyć oponenta za swoje słowa lub czyny. Jak to wychodzi, wszyscy wiemy doskonale. Mimo wszystko, to jedno z najgłośniejszych nazwisk sportów walki w Polsce.

na pierwszej edycji własnej gali stoczył swoją pożegnalną walkę z ”Taxi Złotową”. Mimo porażki i kolejnych deklaracji o tym, że na ring czy matę już nie wróci, to częstochowianin jest gotowy, aby na kolejną potyczkę, tym razem na zestawienie go z ”Muranem”.

Zasady niczym z ulicznej potyczki!

Wszystko na to wskazuje, że walka może odbyć się na gołe pięści, „longiem”, a w dodatku bez sędziego. Na wszystkie warunki zgodził się już Marcin Najman!

Po pierwsze albo ostatni piątek albo ostatnia sobota października, wiec nie wychodź przed szereg. To będzie dzień w którym dostaniesz na dziurę i skończy się twoje wątpliwe 5 minut „sławy” konusie.

Marcin najman w mediach społecznościowcyh

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement