MMA.ORG.PL

KSW

Ależ AWANTURA! Fenomenalna walka Polaków na KSW 64. Kęsik górą!

Opublikowane

kęsik krakowiak ksw 64

FENOMENALNA pierwsza runda walki pomiędzy Cezarym Kęsikiem (13-1) a Marcinem Krakowiakiem (11-3) miała miejsce podczas dzisiejszej gali 64. Grad ciosów z obydwu stron: pięści, łokcie, kolana. Mieliśmy w tej rundzie dosłownie wszystko, łącznie z obaleniami. Czy to będzie najlepsza walka tego wieczoru? Na pewno znajdzie się w ścisłym topie.

Kęsik vs Krakowiak – wygrana przez skrajne wyczerpanie przeciwnika

Ostatecznie górą w tym pojedynku wyszedł Cezary . Niezwykle wyczerpująca pierwsza runda sprawiła, że w drugiej odsłonie tempo nieco spadło. Do trzeciej rundy tego pojedynku skrajnie wyczerpany został dopuszczony, jednak jak pokazała rzeczywistość – nie była to dobra decyzja sędziego. Po kilku sekundach, niskim kopnięciu i paru ciosach Kęsika sędzia ostatecznie przerwał pojedynek.

Runda roku? Juras nie ma wątpliwości

Komentujący galę, znany i lubiany Łukasz „” Jurkowski nie ma wątpliwości, że pierwsza runda pojedynku Kęsika z Krakowiakiem jest zdecydowanym faworytem w wyścigu na miano najlepszej rundy 2021 roku. Swoje zdanie i uznanie dla tejże walki wypowiedział tuż po wywiadzie Cezarego, w którym zwycięzca nie mógł wyjść z podziwu nad wytrzymałością na ciosy swojego przeciwnika.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement