MMA.ORG.PL

High League

Alan Kwieciński i Denis Załęcki twarzą w twarz przed galą High League 2

Opublikowane

kwiecinski załęcki
źródło: materiały prasowe High League

Tych Rundek przed HIGH League 2 nie mogło zabraknąć. W środę (26.01) o godz. 20:00 naprzeciw siebie usiądą  Alan „Alanik” i Denis „Bad Boy” – uczestnicy jednego z najgorętszych starć gali HIGH League 2, która odbędzie się 5 lutego w Tauron Arenie Kraków. 

Program jest podzielony na trzy rundy. W pierwszym starciu pytania zadaje prowadzący, Arkadiusz Pan Pawłowski, w drugim kwestie między sobą poruszają zawodnicy, natomiast w trzeciej, ostatniej rundzie, udział biorą kibice, którzy mogą zadzwonić i porozmawiać ze swoimi ulubieńcami.

Partnerem programu zostało Genesis, które funduje zestaw nagród dla autorów najciekawszych pytań zadawanych przez widzów. 

Transmisja na żywo na kanale HIGH League na YouTubiehttps://www.youtube.com/watch?v=O2I1infO7Ss 

Alan to doświadczony zawodnik sportów walki. W swojej karierze występował zarówno dla organizacji sportowych, jak i freakowych. Walczył między innymi w K-1 i MMA

„Alanik” zawdzięcza swoją popularność reality show „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”, w którym zastąpił po I sezonie Pawła „Trybsona” Trybałę. Pojawił się w sześciu sezonach tego kontrowersyjnego reality show, gdzie zasłynął jako skandalista. Lubił imprezować, ale po pewnym czasie przerzucił się na sportowy tryb życia.

Denis to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W ostatnim pojedynku, w formule cage box, rozbił doświadczonego rywala w 45 sekund. Potężnie znokautował rywala – złamał mu oczodół!

„Alanik” i „Bad Boy” są w ognistym konflikcie. Wypowiadali się na swój temat w wielu wywiadach. Później wzięli udział w słownej konfrontacji wideo oraz stanęli obok siebie podczas I konferencji przed HIGH League 2. Było wtedy gorąco. Przy ich face to face musiało pojawić się kilku ochroniarzy. Można być pewnym, że przy Rundkach, kiedy usiądą obok siebie, będzie jeszcze gorącej!

Przypomnijmy, że 31 stycznia o godz. 19:00 w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49 w Warszawie odbędzie się druga konferencja przed galą HIGH League 2. Transmitowana będzie na YouTube HIGH League.

W walce wieczoru HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał „” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – i Agata „Fagata” Fąk. Poza tym w klatce wystąpią niskorośli – Mateusz „” Krzyżanowski i Maciej „” Jarema, a stawką ich boju będzie pas mistrzowski.

Wszystkie bilety na wydarzenie w Krakowie zostały już wyprzedane! Galę oglądać będzie można jedynie w PPV na HighLive.TV.

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. Wydarzenie odbędzie się 5 lutego w krakowskiej Tauron Arenie.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement